PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Penktadienį, sausio 18 dieną priešmokyklinės „Zuikučių“ grupės vaikai ir vėl išsirengė į kelią. Šį kartą jų tikslas – aplankyti prekybos centrą „Maxima“. Sningant, „apsiginklavę“ lietsargiais, bet svarbiausia gerai nusiteikę su daina greitai pasiekėme Šakių „Maximos“ parduotuvę, esančią Šaulių gatvėje. Ten mus pasitiko prekybos centro direktorė E.Patašiūtė.

Direktorė mus palydėjo ir aprodė sandėlius, papasakojo, kaip atkeliauja prekės, kur jos saugomos, aprodė didžiulius šaldytuvus-kambarius, įspūdingą aparatą, presuojantį tuščias dėžes, darbuotojų poilsio kambarį, rūbinę bei administracijos patalpas. Smalsiems priešmokyklinukams viskas buvo labai įdomu. Jie klausinėjo, kur išveža sugedusius produktus, kaip žino, kokias kainas reikia uždėti ir dar daugiau įvairių įvairiausių klausimų.

Ši pažintis su prekybos centru buvo naudinga ir įdomi ne tik kaip vartotojams, bet ir smalsiems darželinukams, kurie visą šią savaitę kartu su zuikiu OPA bei vėžliu PA „keliavo“ po žinių pasaulį, gvildendami temą „Prekybos centre“.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Aušra Kasparavičienė, Sigita Damijonaitienė