PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lapkritį vakarai tampa tamsūs. Aplink viskas nurimsta ir nutyla. Visiems labai norisi šviesos. Lapkričio 11 dieną paminėjome Šviesos – Švento Martyno – Žibintų dieną –visi kartu, ir kiekviena grupė atskirai.  Šviesa – tai gėrio ir vilties simbolis. 

Šv. Martynas svarbi šventė keičiantis metų sezonams. Tai paskutinioji rudens šventė, po kurios pradedamas žiemos laukimas, vakarojimas namuose. Tegul užburianti žibintų šviesa uždega ugnelę mūsų širdyse, šeimose, namuose, tebūna gera ir jauku.

Žibintų šventės prasmė

                      Tamsiuoju laikotarpiu žmonės turėtų gyventi ramiau, daugiau laiko skirti savo vidiniam pasauliui. Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, viduje visada šilta ir šviesu. Viduje – tai sieloje. Sielos šviesa ir yra tikroji žibinto šviesa, kurią svarbu saugoti, prižiūrėti ir neleisti tai šviesai užgesti.

                      Tamsos metu sieloje, kaip ir gamtoje vyksta tikroji kūryba, pasiruošimas pavasariui arba idėjų realizavimui. Sėklos bręsta žemėje, kaupia visas jėgas, kad galėtų prasikalti ir išvysti saulės šviesą. Žmogus brandina idėjas savo pasąmonėje, kurias atėjus laikui realizuos. Žibintų šventė sustiprina žmogų, pripildo jį vidinės šviesos, suteikia pasitikėjimo, įkvepia kūrybai ir suteikia daug vilties ir prasmės kiekvienai gyvenimo dienai.

Daugiau https://kauno.diena.lt/naujienos/ivairenybes/gamta/libertas-klimka-po-sv-martyno-baltojo-ozelio-svente-427601

Nuotraukos mūsų FB paskyroje: 

https://www.facebook.com/%C5%A0aki%C5%B3-lop%C5%A1elis-dar%C5%BEelis-Ber%C5%BEelis-1695692170646391/photos/pcb.2770772643138333/2770770753138522/