PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Priešmokyklinio ugdymo „Ežiukų“ grupė buvo pakviesta į respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų  priešmokyklinio amžiaus vaikų renginį – viktoriną „Pažink Lietuvą. Kelionė po etnografinius regionus“ , kuri vyko balandžio mėnesio 9 dieną. 

Štai ką pasakoja viktorinos dalyviai:

„Laiko nebuvo daug likę, todėl puolėme ruoštis viktorinai. Atidžiai, su mokytojomis Jurgita ir Aušra, išstudijavome šalies etnografinius regionus ir juose esančius miestų, miestelių pavadinimus, upes, ežerus, gamtos paminklus, ypatingus regionų papročius, tradicijas ir amatus. Su meninio ugdymo mokytoja Lina paruošėme trumpą video pristatymą. Atrinkome šešis pačius geriausius, smalsiausius, sumaniausius ir laukėme balandžio 9 dienos.

Ir štai atėjo ta diena. Pasipuošę tautiniais drabužiais suėjome į salę. Ekrane mus pasitiko:  Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ mokytojos Rima ir Liolė bei vaikai iš trijų skirtingų miestų: Šiaulių, Klaipėdos ir Alytaus. 

 Kiekviena grupė parodė trumpą video prisistatymą.

Mokytojos Rima ir Liolė visiems pasiūlė paskraidyti oro balionais po etnografinius regionus. Atskridus į etnografinį regioną, mes turėdavome atsakyti į pateiktus klausimus. Užduotys buvo įdomios bei sudėtingos. Tačiau visos keturios komandos įveikdavo jas be kliūčių.

 Buvo linksma ir smagu, kad galime, nors ir per nuotolį, aplankyti kitus regionus, susitikti su kitų darželių vaikais.

 Tik šventės greitai baigiasi. Todėl vėl teks laukti naujų viktorinų ir susitikimų.

„Ežiukų“ grupės komandos nariai Elzė, Guoda, Rimvydas, Grytė, Nojus ir Ridas

 

Dėkojame Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė” už šiltą pakvietimą ir smagu buvo pažinti Šiaulių lopšelio-darželio„Bangelė” bei Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis” komandas.