PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šiais metais įstaigoje vykdome ilgalaikį projektą „Aktyviai, draugiškai, sveikai”, kurio tikslas ugdyti fizinį aktyvumą, formuoti požiūrį į sveiką gyvenseną, emocinės sveikatos stiprinimą, panaudojant inovatyvias – netradicines priemones ir organizuojant veiklas. Projekto veiklas stengiamės vykdyti kiekvieną mėnesį ir skirtingais mėnesiais organizuojame vis kitas veiklas. Spalio mėnesį visose grupėsė vykdėmė vaisių ir daržovių dienas, nes juk ruduo, puikus metas skanauti ir džiaugtis vasaros metu užaugintu derliumi.

Visos grupės vykdė įvairias, ir kartu panašias veiklas apie vaisius ir daržoves. 

Priešmokyklinio ugdymo „Lašelių“ grupės vaikai gamino baltą mišrainę, kuri buvo pagardinta jogurtine grietine.  Pats procesas smagus, bet ne visi vaikai geba naudoti peilį lupimui. Bulvę kiti lupo piršteliais (pasirodo tai visai įmanoma 🙂

Ikimokyklinio amžiaus „Bitučių“ grupės vaikai su vaisiais ir daržovėmis  susipažino jas piešdami, aplikuodami plastelinu, spalvindami, ragaudami, uosdami kvapą. Viena iš idomesnių veiklų –  žaidimas „Paslapčių dėžutė” , kai čiuopdami pirštukais vaikai turėjo atspėti, koks vaisius ar daržovė slepiasi dėžėje. 

Spalio 13 dieną ikimokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupės vaikai gamino vaisių salotas (bananų, obuolių, kriaušių ir kivių), vaikai patys pjaustė vaisius, kas norėjo galėjo užsipilti ir pagardinti salotas natūraliu jogurtu.

Ankstyvojo amžiaus „Pelėdžiukų” grupės ugdytiniai susipažino taip pat su vaisiais ir daržovėmis, juos kilnojo, lygino spalvas, dydį, kvapą.

Ikimokyklinio ugdymo „Varpelio“ grupės vaikai tyrinėjo ir aptarė šviežius ir džiovintus vaisius, juos uostė, ragavo, darė antspaudus, iš obuolio puselės gamino laivelį ir bandė plukdyti, ragavo mamyčių iškeptus sveikuoliškus keksiukus, spurgas. Iš morkų kubelių ir smeigtukų statė kuo aukštesnį statinį.

Ikimokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės vaikai gamino popierinį vaisių kompotą, na o mažieji „Ežiukai“ kūrė saulę iš kaštonų ir kriaušių, piešė medžius su obuoliukais, valgė vaisių salotas, daug kalbėjo apie vaisius ir daržoves.

Ankstyvojo ikimokyklinio amžiaus „Tigriukų“ grupės vaikai su vaisiais ir daržovėmis susipažino įvairiausiais būdais, juos apžiūrėdami, ragaudami, uostydami, sužinojo kokius antspaudus jie palieka. Taip pat patys savo virtuvėlėje gamino vaisių salotas. Vaikai nuotaikingai įsitraukė į veiklas.

Priešmokyklinio amžiaus „Boružėlių“ grupės vaikai gamino vaisių salotas. Gaminant vaikai viską stebėjo, tyrinėjo, ragavo.

„Skruzdėliukai” ne tik apžiūrėjo, tyrinėjo, uostė, bet ir patys lupo, pjaustė, maišė daržoves – gamino baltą mišrainę,  skanavo obuolių-kriaušių kokteilį. Sužinojo, kad ir piešiant galima naudoti obuolį, na o ,,Meškiukai” sužinojo iš ko galima spausti sultis ir nutarė jų paragauti. Paragavę išrinko skaniausias ir gražiausias.

Priešmokyklinio a ugdymo „Katinėlių” grupės vaikai skanavo savo augintų moliūgų sėklomis, bei šviežiu moliūgu.
Lygino kuo skiriasi šviežia sėkla, nuo džiovintos, kurią galima įsigyti parduotuvėje.
 
Lapkričio mėnesį šio ilgalaikio projekto veiklos apie tylą ir apie gebėjimą atsipalaiduoti. 

Veiklų akimirkos mūsų galerijoje: