PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tradiciškai lapkričio viduryje mūsų darželio priešmokyklinukai pamini tarptautinę tolerancijos dieną. Visą savaitę priešmokyklinio amžiaus „Drugelių“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikai kalbėjo apie tai, kas yra tolerancija, aptarė tolerantišką elgesį bei gamino savo Tolerancijos Švyturius. Ketvirtadienį abiejų grupių vaikai salėje įtvirtino žinias apie pakantumą kitokiam, aptarė pagarbą greta esančiam, nesvarbu, koks jis būtų- kitos tautybės, įsitikinimų, kitokios išvaizdos ar su negalia. Jie mums visi yra lygūs ir turi tokias pačias teises, kaip mes.

Šiemet tolerancijos dienos simbolis – švyturys. Tai mūsų visų Tolerancijos švyturys. Juk švyturys labai svarbus jūroje ir rodo kelią laivams, ieškantiems kranto. Apibendrinome, kad mūsų švyturiai reiškia pakantumą, suteikia gebėjimą sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų ir kitokius požiūrius. Visi linksmai traukėme dainelę „Turiu laivelį mažą“, žaidėme ratelius apie draugystę, išmėginome „Tolerancijos parašiuto“ subtilybes, lysdami po juo, tai pagal akių spalvą, gimimo mėnesį, aprangos detales ir t.t.

Smagiai pasilinksminę, atsargiai delniukuose nešėme savo širdelių šviesą, kuri švelniai įsikūrė ant mūsų visų bendro Tolerancijos Švyturio. Jos tarsi kalbėjo už mus…“Mes esame tokie maži, o šis pasaulis toks didžiulis, tad būkim viens kitam artimesni… Ištieskim ranką – atsikelt padėsim, ištieskim kitą – apkabinsime pečius. Nusišypsokim, šypsena lai sako- esu tau draugas, būki juo ir tu!

Socialinė pedagogė Aušra Kasparavičienė, meninio ugdymo pedagogė Lina Bakaitienė