PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vasario 13 dieną Šakių lopšelyje-darželyje „Berželis” vyko rajoninis renginys – festivalis, skambiu pavadinimu „TIRLIMBAM”. Festivalio metu Šakių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų dainorėliai atliko lietuvių liaudies kūrybos dainas šiuolaikiniame skambesyje. 

Į festivalį sugužėjo gausus būrys darželinukų ir priešmokyklinukų iš viso rajono: Griškabūdžio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pumpurėlis“, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“,  Lukšių Vinco Grybo gimnazijos priešmokyklinės klasės dainorėliai bei du ansambliai iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Ąžuoliukas”, Šakių lopšelio-darželio „Klevelis” kvartetas, Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ dainorėliai, Kriūkų mokyklos – daugiafunkcinio centro ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pušelė“  ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių atstovai bei gausus būrys vaikučius ruošusių meninio ugdymo pedagogų ir auklėtojų.

Visų festivalio dainorėlių aprangoje dominavo liaudiški akcentai, nes pagrindinė festivalio idėja – išradingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Renginio tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, populiarinti liaudies kūrybą, ugdyti ir auginti jaunuosius etnokultūros atlikėjus, puoselėti tautiškumą. Džiaugiamės, kad pavyko suburti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes į bendrą renginį.

Festivalio vaikus pasveikinti su dovanomis atvyko Lietuvos Respublikos seimo narė Irena Haase, Šakių rajono savivaldybės švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas. Renginio iniciatorės ir festivalio vedėjos meninio ugdymo vadovės Lina Bakaitienė ir Audronė Adomaitienė, bei visa Šakių lopšelio-darželio „Berželis” bendruomenė džiaugiasi renginio sėkme ir dėkoja visiems dalyviams už jų šaunius pasirodymus, vaikus ruošusiems pedagogams ir visiems prisidėjusiems prie gražaus renginio.