PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ikimokyklinės „Lašelių“ grupės vaikai kartu su tėveliais ir mokytojomis Sandra Naujokaitiene ir Vaineta Čepliene, įsitraukė į du respublikinius ir vieną tarptautinį virtualių fotografijų parodų projektus:

projektas „MANO GIMTIEJI NAMAI–LIETUVA“( organizatorius Marijampolės vaikų l.-d. „Pasaka“, parodos tikslas – puoselėti tautinę ir pilietinę savimonę ugdant vaiko (gyvenančio Lietuvoje ir užsienyje) emocinį intelektą, skatinant kūrybinę raišką bei siekiant individualios vaiko pažangos),  „LIETUVOS PILYS“ (organizatorius Vilniaus l.- d. „Gandriukas“ ir šio projekto tikslas- skatinti tėvus (globėjus) drauge su vaikais domėtis ir grožėtis Lietuvos pilimis) ir inžinierinių – kūrybinių dirbtuvių projektą „LAISVĖS SKRYDIS“ (organizatorius Šiaulių l.-d. „Voveraitė). Šio projekto tikslas – skatinti vaikų pažintinę raidą, tikrovės reiškinių pažinimą, techninį mąstymą, sudaryti galimybę atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, iniciatyvumui, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdyti problemų sprendimo įgūdžius, patirti mokėjimo mokytis džiaugsmą. Spręsti inžinerinius klausimus, eksperimentuoti, projektuoti, konstruoti lėktuvus kūrybiškai panaudojant įvairias medžiagas

                      Vaikai su tėveliais sprendė inžinerinius klausimus, konstravo statinius iš sniego, lego kaladėlių, duplo konstruktorių, gamtinių ir antrinių medžiagų ir kt., kūrė idėjas LIETUVAI. Grupės mokytojos stiprino ir plėtė bendravimą ir bendradarbiavimą su šeimomis nuotoliniu būdu, siūlydami visiems įsitraukti į technologines, inžinierines ir kūrybines veiklas. Tėveliai fiksavo linksmas, įsimintinas akimirkas nuotraukose, mokytojos kūrė nuotraukų koliažus.

                      Visiems projektų dalyviams elektroniniu paštu išsiųsti padėkos raštai ir metodinės veiklos pažymos pedagogams.