PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną vyksta vaikų literatūros renginiai, parodos, susitikimai su vaikų knygos kūrėjais.

Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė minėdama šią dieną kūrė rankų darbo skirtukus. Visą savaitę mažos rankelės piešė, lipdė, karpė ir puošė skirtukus. Juk knygų skirtukų gamyba – viena iš priemonių, skatinti vaikus skaityti popierines knygas. Savos gamybos skirtukus nuspręsta dovanoti ir skleisti meilę knygoms. „Bitučių“ grupių vaikai jau antra savaitė skyrė savo savaitės temą – pasakoms. Tad ir jie tapo šios gražios akcijos „Dovanok skirtuką“ skleidėjai, kurie balandžio 1 dieną, Tarptautinės vaikiškos knygos dienos išvakarėse vyko į Šakių miesto viešosios bibliotekos vaikų skyrių, nešini maišu skirtukų su noru – paprašyti vaikų skyriaus darbuotojų padėti jiems įgyvendinti darželio iniciatyvą – dovanoti miesto vaikams skirtukus, kad jie mylėtų ir tausotų knygeles.

„Bitučių“ grupės vaikučiams (4-5 metai), tai buvo smagi išvyka, kurios metu, jie galėjo apžiūrėti mažas, spalvotas, kietas, minkštas, dideles, keistas ir visokiausias knygeles. Įdomiausia buvo – pakelti storiausią bibliotekos knygą. Pasirodė, ji sunki, bet mažosios rankelės ją išlaikė.

Atsisveikindami su bibliotekininkėmis jie pažadėjo čia apsilankyti dar kartą kartu su tėveliais ir tapti bibliotekos skaitytojais.