PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kasmet lapkričio 8 – ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai, formuoti sveikos mitybos principus ir saugoti sveikatą jau nuo mažų dienų.

Europos sveikos mitybos dieną Šakių lopšelyje – darželyje „Berželis“ buvo minima trečiadienį. Žaisdami įvairius žaidimus vaikai atrado savo mėgstamas daržoves, vardo pirmo raidę priskirdami sveiko produkto pavadinimui, taip dar labiau formuodami teigiamą ryšį su sveiku maistu. „Taip“ ar „Ne“ žaidimas atskleidė ne tik esamus vaikų mitybos įpročius, bet ir padėjo geriau pažinti vienas kitą, išmokti  formuoti tvirtą nuomonę sveikos mitybos klausimu. Vaikai atrinkdami sveikus produktus iš mišraus produktų sąrašo išmoko atskirti, kad produktas, kuris patinka arba kuris yra valgomas jų artimoje aplinkoje nebūtinai yra palankus sveikatai. Po kiekvieno žaidimo buvo diskutuojama,  kuo sveikas maistas svarbus, kokios yra sveikos mitybos taisyklės ir kodėl yra naudinga jų laikytis.

Vaikai puikiai jautėsi, buvo drąsūs ir aktyvūs užsiėmimų metu, nes jų mitybos įpročiams atskleisti ir naujų, sveikų formavimui kurti buvo pasikviestas vaikų mėgstamas personažas – Kakė Makė.

 

Informaciją paruošė lopšelio – darželio „Berželis“ visuomenės sveikatos specialistė Justė Šilingė.