PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ant rudenėjančio dangaus 
Pripieškim saulės spindulių,
Kad nebeliūdintų žmogaus
Rugsėjo žingsniai ir tikėkim,
Dienų spalvotame fone
Bus gera plaukt rudens upe.
Su rugsėjo 1-ąja!

     Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros. Jis pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais  voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengė naują žingsnį, dovanojo mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią…

      Nuo pat ankstyvo ryto darželio kiemas buvo pilnas vaikiško juoko, susijaudinusių širdelių plakimo, muzikos garsų bei mielo šurmulio. Besirenkančias šeimas prie darželio vartelių pasitiko žaismingos Pelytės Mikės, kurios pasveikino sugrįžusius vaikučius ir įteikė po mokslo metų medalį. Tėveliai su vaikučiais galėjo įsiamžinti darželio kieme esančioje foto aikštelėje. 

   Vaikučiai rinkosi į grupes, visi pasiilgę mokytojų ir draugų. Naujai atvykę vaikučiai dar nedrąsiai žengė į grupes, bet tikime, kad adaptacija vyks sklandžiai.  

    Vaikų grupėse laukė išsiilgusios mokytojos. Vyko šventiniai rytmečiai, dalijimasis įspūdžiais, kartu aptarė grupės taisykles, planus. 

     Suprantame, kad pasigendama bendros šventės, tačiau nusprendėme, kad saugumas mums yra labai svarbus ir bendrų grupių švenčių kol kas neorganizuosime.