PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo.

Taip ir Šakių lopšelyje-darželyje ,,Berželis“ , kiekvieną rudenį vis iš naujo užverda gyvenimas. Vos tik raudoni klevų gaisrai ištrina vasaros prisiminimus, kartu su didžiuliu darbo tempu užgriūna profesinė šventė – Tarptautinė mokytojo diena. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mes esame pirmosios vaikų mokytojos.

Spalio 4 dieną saulė nušvietė į salę susirinkusias darželio Mokytojas, šventiškai nusiteikusias, su šypsenomis veide, tačiau su jauduliu širdyse. Priešmokyklinių grupių „Kodėlčiukų” ir „Drugelių” vaikai dovanojo savo dainas, šokius bei nuoširdžius posmus. Taip pat visoms pedagogėms įteikė po gėlės žiedą.  Meninio ugdymo pedagogės Lina Bakaitienė (saksofonas) ir Audronė Adomaitienė (kanklės) sugrojo melodingus šventinius kūrinius.

Šilčiausius padėkos žodžius auklėtojoms tarė darželio direktorė Lina Viliūšienė, linkėdama visoms kuo geriausios sėkmės nelengvame mūsų darbe. Šakių savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas bendruomenės pedagogus sveikino ne tik su gražia rudeniška profesine švente, bet ir įstaigos pedagogėms Diansi Zubrickienei ir Ritai Puidokienei įteikė skyriaus padėkos raštus už nuoširdų, atsakingą ir kūrybingą darbą su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikais bei gražų bendradarbiavimą su tėveliais.

Spalio 5 dieną darželio įstaigos darbuotojai išvyko į edukacinį renginį Pakruojo dvare. Pakeliui į Pakruojį keliauninkai aplankė Šiluvą, Tytuvėnus, Šiaulės apžvalgos bokštą, esantį Tytuvėnų regioniniame parke.