AKTUALU
AKTUALU
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gegužės 12 dieną Šakių Jaunimo ir Kūrybos Sporto Centre vyko Šakių rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto šventė „Sportuokime kartu”. Šventės tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendradarbiavimą, profesinę pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Taip pat šis renginys buvo skirtas paminėti krepšinio šimtmetį Lietuvoje. 

Tarp dvylikos rajono komandų sporto šventėje dalyvavo dvi mūsų darželio ikimokyklinio ugdymo grupės: „Varpelio” grupės vaikai kartu su mokytoja V.Čėpliene ir mokytojos padejėja I.Keblaitiene bei „Meškiukų” grupės komanda kartu su mokytoja D.Zubrickiene ir mokytojos padejėjomis J.Venskūniene ir I.Tamošiūniene.  Šventinius sveikinimus šventės pradžioje tarė Švietimo skyriaus vedėjas D.Aštrauskas bei sporto centro pavaduotoja V.Gudzinevičienė. 

Šventės metu susirinkusių vaikų iš viso Šakių rajono komandos linksmai sportavo, šoko, vykdė greitas ir vikrias šešias estafetes, buvo apdovanoti medaliais,kamuoliu kiekvienai komandai ir sportiniu entuziazmu. Nors ir keliaudami į sporto centrą vaikai buvo užklupti lietaus, tačiau pavasarinio lietaus balos ir lašai tik kėlė džiugesį ir juoką. 

Šventę organizavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras.