PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Spalio 7 dieną „Boružėlių”, „Bitučių” ir „Ežiukų” grupės dalyvavo sportinėse draugiškose varžybose „Judu krutu ir niekad neliūdžiu”. Varžybas organizavome Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centre.

Varžybų pradžioje vaikai atliko sportinę mankštą kartu su Supermenu, kuris ir vėliau viso renginio metu gelbėjo, padėjo, paskatino ir varžybų metu. Sportiškai nusiteikę vaikai dalyvavo šešiose sportinėse rungtyse ir estafetėse. Emocijos, sportinis užsidegimas ir konkurenciją užvaldė visą salę. Įveikę visas estafetes, vaikai tradiciškai sušoko Piratų mankštą ir visi kartu atliko nusiraminimo pratimus. Kokios varžybos be apdovanojimų? Vaikai ir jų auklėtojos už aktyvią sportinę veiklą apdovanoti medaliais ir kamuoliais.

Šios draugiškos varžybos – tai viena iš daugelio ilgalaikio įstaigos projekto „JUDU KRUTU IR NIEKAD NELIŪDŽIU 2019″ veiklų. Šio projekto tikslas – ieškoti netradicinių būdų kaip užimti vaikus įvairiomis sportinėmis veiklomis ir skatinti vaikų fizinį aktyvumą ikimokyklinėje įstaigoje. Vienas iš projekto uždavinių – sukurti tinkamą aplinką fizinio aktyvumo ankstyvajame amžiuje įpročiams ugdyti. Didžiuojamės, kad Šakių rajone turime puikią aplinką ir infrastruktūrą sportuoti nuo ankstyvojo amžiaus. Už galimybę sportuoti centre dėkojame sporto centro direktorės pavaduotojai moksleivių sportui Vitalija Gudzinevičienei ir jos šauniam kolektyvui.