PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Solidarumo bėgimo akcijoje šiais metais dalyvavo priešmokyklinio amžiaus „Drugelių” ir „Kodėlčiukų” grupių vaikai. Organizacija „Gelbėkit vaikus” šią gražią akciją organizuoja jau šeštus metus. Šis projektas, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas – diegti dalyviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises  Lietuvoje bei visame pasaulyje.

Solidarumo bėgime dalyvaujantys vaikai galėjo ieškoti „rėmėjų“, sutinkančių  paaukoti pasirinktą sumą už kiekvieną bėgiko nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą- mūsų atveju, už kiekvieną nubėgtą ratą. Bėgimo metu fiksavome kiekvieno vaiko nubėgtus ratus. Taip vaikai, vedini kilnių tikslų, buvo skatinami nubėgti kuo daugiau ratų, o kartu ir pasiekti savo asmeninių bėgimo rekordų.

Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, vaikai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatiname vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Būtent dėl šių priežasčių ir dėl didelės projekto sėkmės, organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigoja solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais.

Už Lietuvos moksleivių surinktą paramą bus nupirkta mokymosi priemonių vaikų dienos centrus Lietuvoje lankantiems vaikams bei berniukams ir mergaitėms bei mokykloms Ukrainoje.