PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis organizuoja smagų plenerą „Sniego karalystė 2019″. Pleneras skirtas Lietuvos rašytojo, spaudos darbuotojo, literatūros istoriko, kritiko, visuomenės veikėjo, pedagogo, kunigo Juozo Tumo-Vaižganto 150-osios gimimo metinėms paminėti ir šio plenero tikslas – puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę, skatinti vaikų kūrybiškumą, meninį supratimą.

Mūsų darželio „Ežiukų”, „Boružėlių”, „Bitučių”, „Kodėlčiukų”,„Drugelių” ir „Zuikučių”grupės noriai įsijungė į šią akciją ir kūrė erdvinius statinius bei skulptūras iš sniego, ledo, spalvų ir kitų medžiagų. Statiniai, skulptūros turi sietis su Lietuvos šimtmečiui skirtomis knygomis „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ (https://www.lnb.lt/naujienos/2157-100-reiksmingiausiu-vaiku-knygu-sarasovirsuneje-neris-geda-ir-maironis). Vieni statė melagių pilį, kiti statė Gedimino pilį, kūrė robotą su peteliške, žaltį ir kitus statinius.

Ši žiema mums gausiai padovanojo sniego. Tad grupės, kurios įsijungė į šią akciją džiaugėsi, kad statyti vaikams tikrai buvo ir yra pakankamai sniego.