AKTUALU
AKTUALU
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Penktadienis. Ir dar trylikta. Su niūriu nusiteikimu daugelis įvardina šią dieną. Tačiau „Katinėlių“ grupės priešmokyklinukai nusprendė paneigti šį faktą, jog diena turi būti bloga ir šią dieną paskyrė ekskursijai į Lukšius.

Ryte barškančiomis kišenėmis, kas su piniginėmis, kuriose gulėjo po 1-5 eurus, vaikai susirinko į darželį, bei su nekantrumu laukė atvykstančio autobusiuko.

Šios grupės ugdytinės Lėjos mama, Ineta Gvazdauskienė, dirba Lukšiuose, parduotuvėje, todėl „Katinėliams“ buvo puiki proga ne tik pakeliauti autobusu į gretimais esantį rajono miestelį, bet ir aplankyti Lėjos mamytės darbovietę.  Mergaitės mama papasakojo kaip dažnai prekės pasiekia parduotuvę, aprodė net kelis skirtingus sandėlius, kuriuose galėjome pasivaikščioti, viską atidžiai apžiūrėti, vaikams leido apsilankyti už prekystalio, bei atvėrė kasos aparatą.

– Čia tai wow, – sušuko vaikai.

Žinoma, nepabūgome atpažinti pinigų kupiūrų iš kelių skirtingų kasos aparatų. Kaip galvojate, ar mums pavyko? Žinoma, pinigus mes jau atpažįstame, tad drąsiai galime eiti apsipirkti. Pagal turimą pinigų sumą, vaikai išsirinko prekių, kurias įsigijo. Ar išleisti visus pinigus, ar pasilikti – nusprendė patys. Svarbiausia, tiksliai apskaičiuoti turimą sumą ir prekės kainą, kad netektų jos padėti atgal į lentyną. Daugumai pavyko susitvarkyti su šia užduotimi, bei iš parduotuvės iškeliauti ne tik su norimu pirkiniu, bet ir su grąža kišenėje.              

Vaikai ir grupės mokytojos buvo priimti labai svetingai, kiekvienas buvo apdovanotas pakabukais, saldžiomis dovanėlėmis, o tų, kurių šiandien nebuvo darželyje – jiems prikrovė lauktuvių. Net tris muzikinius žaislus gavo ir grupės mokytojos.

Tariame didelį AČIŪ, Lėjos mamytei ir parduotuvės personalui, kurie džiugino mus šypsenomis bei nepabūgo mūsų įnešto šurmulio.

Pasigirsime. Mūsų kelionė dar nesibaigia.

Pilnais krepšiais pirkinių, keliavome į edukaciją „Varlių namelyje“. Reda Pečiulienė – Šilingė, – „Varlių namelio“ Karalienė, mums aprodė per 16 metų surinktą kolekciją. Pačios teigimu, įkurdama šį turizmo objektą  savo turimu entuziazmu ir meile varlėms norėjo pasidalinti su Šakių rajono gyventojais bei miestelio svečiais.

Nepatikėsite, bet čia gyvena 5600 skirtingų varlyčių eksponatų, tarp kurių yra nominuota didžiausia kolekcijos varlė, dvaro liokajus, tikros varlių iškamšos atkeliavusios tiesiai iš Amerikos, lietų prišaukianti varlytė, judančios nuo saulės, profesijų, sėkmę ir pinigus nešančios varlės, varinės, porcelianinės ir kt. Net indai, saldainiai ir šlepetės čia puošiasi varlytės atvaizdu, kaip ir „Varlių namelio“ Karalienės suknelė, ant kurios varlyčių suskaičiuoti vaikams taip ir nepavyko. Viena varlytė nuo „Katinėlių“, nuo šiol taip pat apsigyvens šiuose apartamentuose.

Pasirodo, laimė gali būt ne tik oranžinė, sakė vaikai. Ją galima nudažyti ir kitomis spalvomis.

Šiandien mūsų laimė ŽALIOS SPALVOS, kaip ir tie keli tūkstančiai varliukų, gyvenančių Lukšiuose.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Valda Petrauskienė ir Geda Pilionienė.