PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gegužės mėnesį buvo inicijuotas ir vykdytas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų respublikinis projektas-konkursas „IDĖJA DARŽELIAMS. Mokyklų Bendruomenių Metai“, kurio – stiprinti ir aktyvinti darželių bendruomenes, kviečiant išradingai ir kūrybingai paminėti 2020 metais paskelbtus Mokyklų bendruomenių metus. Taip pat šiuo projektu-konkursu buvo siekiama pasisemti ir dalintis idėjomis apie įvairias siūlomas ar jau įgyvendintas akcijas, šventes, pramogas.

Konkursui buvo pateiktos 26 kūrybinės idėjos iš 20 Lietuvos ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančių mokyklų-darželių. Išradingos idėjos sugulė į elektroninę knygelę, kuria dalinamės su visais besidominčiais.

Džiugu, kad mokyklų ir darželių bendruomenės ieško įvairių netradicinių būdų kaip sutelkti įstaigos ir kitas bendruomenes. Kadangi idėjų nebuvo daug, išrinkome tik tris kūrybiškiausias idėjas. Mūsų bendruomenei labiausiai patiko  idėja Nr. 4 (ROKIŠKIO R. KAVOLIŠKIO MOKYKLA-DARŽELIS, Sonata Stoškuvienė), idėja Nr. 15 (KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS ,,ŽVANGUTIS”, Rasa Petkevičienė ir Zita Šverubienė)  ir idėja Nr. 20 (GELGAUDIŠKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUS „EGLUTĖ“, Gintvilė Samajauskienė ir Ingrida Zabramskienė). 

Visiems idėjų autoriams dėkojame  už dalyvavimą ir linkime gražios vasaros ir naujų idėjų.

Idėja darželiams. Elektroninė knygelė