PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

   Balandžio mėnesį priešmokyklinio ugdymo „Bitučių” grupė kartu su Šakių lopšelio-darželio „Klevelis” ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių” grupe dalyvavo šių grupių mokytojų inicijuotame projekte  „Spalvotoje knygelėje slepiasi gražūs žodeliai”.

Projekto įgyvendinimo metu buvo vykdomos įvairios veiklos. Pagrindinė užduotis – perskaityti ar išklausyti penkias Kakės Makės serijos knygeles. Vaikai piešė mėgstamiausius istorijų veikėjus, kūrė savo pasakojimus ir knygeles. Taip pat kiekviena grupė gavo po Kakės Makės STEAM iššūkį. „Bitučių” grupės vaikai turėjo pagaminti sveikuoliškus ledus, o  „Smalsučių” grupės vaikai statė labirintus.

Balandžio 28 dieną  vyko baigiamasis projekto renginys – Kakės Makės interaktyvi viktorina. Mūsų darželio „Bitučių” grupės vaikai jungėsi į ZOOM susitikimą su „Klevelio” „Smalsučių” grupe bei Kake Make.  Viktorinos vedančioji ne kas kitas, o Kakė Makė. Vaikai turėjo atsakyti į klausimus ir atlikti užduotis remdamiesi Kakės Makės istorijomis. Didžiausia staigmena – staiga salėje „išdygusi” Kakė Makė su dovanomis. „Bitučių” grupės bibliotekėlė pasipildė dar trimis naujomis Kakės Makės serijos knygomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja R.Žemaitienė