AKTUALU
AKTUALU
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

2022 metų gegužės 27, 30 ir 31 dienomis  išlydėjome tris priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus į mokyklą. Lašelių“ grupę baigė 20 būsimų pirmokėlių (mokytojos S.Naujokaitienė ir V.Čėplienė), „Boružėlių“ grupę baigė 18 priešmokyklinukų (mokytojos O.Sakalauskienė ir S.Duobienė) bei „Katinėlių“ grupę baigė 17 priešmokyklinukų (mokytojos G.Pilionienė ir V.Petrauskienė). Dauguma jų mokslus tęs Šakių „Varpo“ mokykloje. Tai jau 47-oji darželio mažųjų abiturientų laida. 

Žodžiais, eilėmis, vasaros planais, šokiais su draugais, tėvais ir mokytojomis, vieni liūdniau, kiti linksmiau atsisveikino su darželiu ir tarė jam „Lik sveikas”. Vaikams direktorė  įteikė priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomus, mokytojos – atminimo dovanėles.

Sėkmės vaikams pirmoje klasėje, tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai ir įspūdžiai. Dėkojame tėveliams už bendravimą ir bendradarbiavimą, už pasitikėjimą ir buvimą mūsų šaunios bendruomenės dalimi.