PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rugsėjo 15 dieną priešmokyklinio ugdymo „Lašelių” grupės vaikai Šakių miesto L. LINGIO parke susitiko su Šakių turizmo informacijos centro gide Vaida ZIMNICKIENE. 

Gidė nuotaikingai, vaizdžiai vaikams papasakojo apie parko atsiradimo istoriją, kad  šioje vietoje, vaikams nežinant, stovėjo dviaukštis medinis „Žiburio” gimnazijos pastatas, apsuptas sodo ir gėlynų. Įdomu buvo sužinoti apie savo  krašto įžymų žmogų, choreografą, baletmeisterį Juozą Lingį, kilusį iš Šakių krašto, kurio vardu ir buvo pavadinta ši laisvalaikio praleidimo vieta. Tradiciškai sušokom nelengvą lietuvių liaudies šokį ir patraukėme link laisvės alėjos žingsniuoti ABC raidžių žingsnių. Vaikai su liūdesiu atkreipė dėmesį, kad nėra simbolizuojančios mergaitės. Kiti džiaugėsi, kad spėjo įsiamžinti nuotraukose  su savo šeima. Žingsniavom mergaitės paliktomis pėdomis.

Su gera nuotaika praėjome miesto tvenkinį ir pasukome link miesto centro prie Vinco Kudirkos paminklo. Gidė Vaida paminėjo keletą vaikams įdomių istorinių faktų. Sugiedojome tautišką giesmę ir pirmyn prie kariliono pasiklausyti varpų muzikos. Vaikai laiką leido aikštėje, piešė varpus, juos dekoravo savo vardo raidėmis. Dėkojame Šakių TIC direktorei Vaidai Zimnickienei už skirtą vaikams dėmesį, žaismingą istorijos perteikimą ir lankstinukus vaikams.

Išvykos pabaigoje, neplanuotas, bet vaikų seniai laukiamas tapo vizitas pas Šakių PGT darbuotojus. Dėkojame Irmantui Naujokaičiui už garso signalą, priėmimą, darbo priemonių pristatymą, demonstravimą, dovanotas knygeles.

Priešmokyklinės grupės mokytojos

Sandra Naujokaitienė ir Vaineta Čeplienė