PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kelis pirmadienius ir trečiadienius iš eilės pas vaikučius į svečius užsuko drakoniukas Jonas, kuris pristatė knygelę „Kaip nugalėti drakonlige?“. Leidyklos „Debesų ganyklos“ išleista knyga apie drakoniuko susitikimą su gydytojais ir pirmą apsilankymą ligoninėje patiko ne tik darželio amžiaus vaikams, bet ir lopšelinukams. Vaikai, kaip ir drakoniukas suprato, jog normalu bijoti to, ko nesi patyręs, ir kad ne visada viskas atrodo taip baisiai, kaip įsivaizduojame. Nuo vizito pas daktarą iki operacijos, išrašymo iš gydymo įstaigos, smagių veiklų ir naujų draugų – visą tai pateikta knygelėje su spalvotais, vaikų akiai mielais piešinukais.

Po knygelės pristatymo ir vaikų asmeninės patirties pasidalinimo, drakoniukas Jonas su vaikas žaidė aktyvų lavinamąjį žaidimą „Spalva ir judesys“. Išsirinkę mėgstamą spalvą, vaikučiai metė kauliukus ir išritę spalvą bei judesį noriai juos atliko.

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras dovanoja knygelę lopšelio – darželio „Berželis“ bendruomenei, kad ir kitos vaikų kartos galėtų nugalėti „drakonligę“ ir susirgus nebijotų vykti į gydymo įstaigą.

Informaciją paruošė lopšelio – darželio „Berželis“ visuomenės sveikatos specialistė Justė Šilingė