PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią…

Rugsėjo 2 dienos rytmetys išaušo saulėtas, žadėdamas gerą orą ir nuotaikingą rytmetį darželyje. Susitikę ryte su savo auklėtojomis, draugais, 11 valandą visa darželio bendruomenė rinkosi į nuotaikingą šventę darželio kieme.

Linksmieji personažai kvietė į linksmą mankštą, priešmokyklinukė Adrija Kantautaitė dovanojo žaismingą dainelę, linksmoji Kakė Makė kvietė visus dainuoti kartu, o atkeliavęs MOKSLAS visiems vaikams minė mįsles ir teikė darželinukų Pasus, kaip įrodymą, kad mokslo metai bus turiningi ir įdomūs. Ypatinga ši diena buvo priešmokyklinukams, kurie pradėjo žengti pirmuosius žingsnius pasiruošimo mokyklai takeliu. Sėkmingų, kūrybingų naujųjų mokslo metų linkėjo darželio direktorė Lina Viliūšienė.  Šventę vainikavo muilo burbulų fiesta.

Su Mokslo metų pradžia, mieli tėveliai, vaikučiai, pedagogai, įstaigos darbuotojai. Lai šie metai būna kūrybingi, spalvingi, žaismingi, o rezultatai – džiuginantys.