PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
2019 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Adventas – tai susikaupimo ir laukimo metas, kai visi krikščionys ruošiasi didžiausiai metų šventei – kūdikėlio Jėzaus gimimui – Kalėdoms. Mažiesiems ši šventė labiau asocijuojasi su Kalėdų Senelio laukimu, eglutės puošimu bei dovanomis.

Gruodžio 6 d. popiete  „LAŠELIO“ grupėje buvo įžiebta Kalėdinė eglutė. Eglutės įžiebimui ruošėmės iš anksto. Kilo idėja šiais metais suburti grupės mamytes, močiutes, žaisliukų gamybai. Esame maži „Lašeliukai“, tad norėjosi mielų, minkštų, spalvotų žaisliukų. Šią mintį padėjo įgyvendinti grupės mamytės. Jos mielu noru apsiuvo lašelio formos žaisliukus, juk lašelis mūsų grupės simbolis. Papuošė įvairaus stiliaus nėriniais, mezginiais, blizgučiais. Kruopštus mamyčių rankų darbas, nuostabūs apnerti, apsiūti žaisliukai, papildė laukimo džiaugsmu ir sušildė visų širdis.

Turbūt atrodo keista siūlyti patiems darytis žaisliukus kalėdinei eglutei, kai parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo blizgučių. Bet juk niekas nesuteikia tiek jaukumo, kaip dalykai, prie kurių prisiliečia mielų mamyčių, močiučių rankos.

Vaikai į darželį atvyko pasipuošę raudonomis nykštukų kepurėlėmis, kurios buvo tos dienos simbolis. Šventę pradėjo „nykštukė“ (auklėtoja Sandra Naujokaitienė), kuri kvietė visus papuošti  savo grupės žaliąskarę eglutę. Paragino visus skaičiuoti iki trijų ir įžiebti eglutę, bei „įkurti“ jaukumo simbolį – židinį.

Vaikai uždavė mįslę, kurią turėjo įminti. Deklamavo eilėraštį apie miegantį meškiną. Vaikai vaidino, visiems gerai žinomą pasaką apie tai, kaip senelis rovė milžinišką ropę. Tėvelių užduotis buvo šią pasaką papasakoti ir suvaidinti šiuolaikiškai, įtraukdami dar daugiau pasakos personažų. Pasitelkę kūrybingumą ir išmanumą, vaikai su pasimėgavimu stebėjo inscenizuotą pasaką.

Kiekvienas iš mūsų dar vaikystėje yra girdėjęs ne vieną pasaką. Vaikai labai mėgsta jas klausyti, o ypatingai,  kai jas seka mylimi tėčiai.  Antrojoje vakaro dalyje tėveliai sutemoje, prie jaukaus grupės židinio, vaikams, sekė trumpas pasakėles be galo.

 

Vyresnioji auklėtoja Sandra Naujokaitienė