PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
2019 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Birželio 21-24 dienomis Šakiuose vyko didelė šventė – „Apkabink savo kraštą. Pasaulio Zanavykų susibūrimas”. Mūsų įstaiga noriai įsitraukė į organizuojamus renginius.

Pirmiausia, kaip ir kiekvienais metais per miesto šventę, darželis puošė savo įstaigos teritoriją. Kadangi šiais metais vyko dydis Zanavykų apsikabinimas, tad ir mes simboliškai apkabinome beržus. Žaismingi puošiniai tikimės puoš beržus visą vasarą.

Birželio 22 dienos rytą miesto Lingio parke buvo įkurta Vaikų erdvė. Šioje erdvėje ir mūsų darželis įkūrė savo kiemelį, kuriame kvietėme vaikus groti liaudiškais instrumentais, žaidėme kankorėžių krepšinį, piešėme ir štampavome spaudais iš daržovių, pūtėmė vėjo burbulus. Mūsų darželio priešmokyklinio amžiaus „Katinėlių”grupės vaikai miesto svečiams pristatė savo muzikinį spektaklį „Turgaus išdaigos”.

Vakare gausiai sudalyvavome miesto eisenoje. Džiugiai skanduodami „Žalia,balta,žalia,balta- Berželis”, šventiškai nusiteikę dalyvavome šventiniame koncerte.

Visi vieningai taria „AČIŪ” šventės organizatoriams ir dėkojame, kad galėjome būti šios šventės dalimi.

as myliu sakius2876542