PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
2020 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Autizmo spektro sutrikimas – tai ne liga, tai kitoks aplinkos suvokimas, bendravimas, elgesys. Kiekvienais metais autizmo diagnozių nustatoma vis daugiau, šis sutrikimas maždaug 4 kartus dažniau nustatomas berniukams, nei mergaitėms, tačiau jis nepriklauso nuo rasės, kultūros, šalies išsivystymo lygio. Autizmo reikia nebijoti, o didžiausia pagalba tokiems vaikams, tai supratimas. Siekdami prisidėti prie akcijos, palaikyti ir skatinti kitus suprasti taip vadinamus „lietaus vaikus”, balandžio mėnesį įstaigoje organizavome keletą gražių iniciatyvų.

Balandžio 11 dieną priešmokyklinių grupių „Varpelio”, „Zuikučių” ir „Meškiukų” grupės vaikai ir jų auklėtojos bei auklėtojų padejėjos savo darželio teritorijoje sodino berželius. Simbolinė akcija su mūsų įstaigai simboliniu medeliu – berželiu. Vaikai sodindami medį prižadėjo juo rūpintis ir išėjus į mokyklą, užsukti jo aplankyti, prisiglausti ir prisiminti, kad labai svarbu, suprasti kitą.

Tą pačia dieną įstaigos administracija taip pat dalyvavo Šakių rajono savivaldybės socialinio paramos skyriaus organizuotoje akcijoje – supratingumo medžio sodinimo iniciatyvoje.

Balandžio 15 dieną vaikai kartu su Šakių Visuomenės Sveikatos Biuro specialiste Indre Biemolt kurė emocijų sieną ir šią dieną į darželį vaikai atėjo su mėlynu akcentu.