PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rugpjūčio 18-21 dienomis šešios įstaigos ikimokyklinio ugdymo pedagogės S.Naujokaitienė, A.Kasparavičienė, V.Petrauskienė, R.Žemaitienė, S.Duobienė ir O.Sakalauskienė po dvi dienas dalyvavo  „Švietimo įstaigų darbuotojų ikimokyklinio ugdymo įstaigų poreikiams adaptuotos ugdymo metodikos „DARŽELIS VISIEMS“ diegimo šių įstaigų veikloje teorinius mokymuose“, kurie vykdomi įgyvendinant projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“, finansuojamą iš Europos Socialinio fondo www.esinvesticijos.lt.

Mokymai vyko Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis”, kuris yra šio projekto koordinatorius. I dalies mokymų metu buvo pristatyta ugdymo metodikos „Darželis visiems” specifika bei jos naudojimo gairės. Visos mokymuose dalyvavusios pedagogės džiaugėsi galimybe dalyvauti šiuose mokymuose ir tikisi, kad parvežtas idėjas, veiklas, metodus bei žaidimus galės pritaikyti savo darbe. 

II mokymų dalis planuojama spalio mėnesį. 

Plačiau apie projektą  „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ galima sužinoti mūsų tinklapyje https://www.sakiuberzelis.lt/silales-sakiu-ir-siauliu-rajonu-savivaldybiu-ikimokyklinio-ugdymo-mokyklu-veiklos-tobulinimas/

 ir projekto partnerių internetinėse svetainėse.