PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

… Kalneliai, ežerai, miškai žali ir sidabrinės brastos…

Žinau – nedidelis gimtasis mano kraštas,

Bet išmatuoti jį tiktai širdim gali.

 Tokiais žodžiais Šakių lopšelyje- darželyje  ,,Berželis“ vasario 15-19 dienomis prasidėjo Lietuvos Nepriklausomybės šventės minėjimas.

 Vis dar gyvename nepaprastu laikotarpiu, todėl šventes tenka pasitikti savo grupėse. Renginio organizatorės  ikimokyklinio ugdymo mokytojos Valda Petrauskienė ir Geda Pilionienė paruošė bendras užduotis visoms grupėms, kurias vaikai kartu su mokytojomis galėjo atlikti pasirinktinai pagal pomėgius ir amžių.

 Užduočių buvo pasiūlyta daugybė ir įvairiausių: linksmos dainelės, keletas eilėraštukų, himnas, parengtos skaidrės apie Lietuvą, senosios animacijos filmukas ,,Kadaise Lietuvoje“ apie Gedimino sapną, geležinį vilką – visa tai buvo galima rasti Padlet platformoje. https://padlet.com/stalioraitytevald/8c015aymmjnsocgp

 Neliko nuskriausti ir nelankantys įstaigos. Jiems užduotys buvo pateiktos uždarose Facebook‘o grupėse. Visi norintys galėjo dalyvauti, dalintis įspūdžiais ir atliktų darbelių nuotraukomis. Visada smagu matyti pačių sugalvotas ir atliktas užduotis bei žaidimus lauke.

 Visos grupės dekoravo medinius medalius ,,Aš myliu Lietuvą“.  Džiugina vaikų pasirinkta įvairi technika ir priemonės. Gausu ne tik išradingai nuspalvintų medalių, bet ir aplikuotų popieriumi, plastilinu, plastikiniais kamšteliais ir pan. Medaliuose atsispindi meilė Lietuvai, Trispalvė, Lietuvos statiniai, vyresniųjų vaikų puikiai pavaizduotos mūsų valstybės sienos. Medaliais papuošėme darželio galeriją.

Penktadienį džiaugėmės vienu paprasčiausiu (ir saldžiausiu) būdu supažindinti vaikus su Lietuvos vėliavos spalvomis – kartu gaminti trispalves vaišes. Nustebino vaikų ir pedagogų išradingumas. Buvo pagaminta trispalvė žele, įvairiausių vaisių vėrinėliai.

Vasario 19 diena – VĖLIAVOS diena. Tai jau antroji šių metų ypatingoji diena, kuri suburia visą bendruomenę. Todėl visi darbuotojai, vaikai grupėse ir namuose pasipuošė trispalvės spalvomis. Tėvelius nudžiuginome spalvingomis nuotraukomis.

Nors neteko susitikti visiems kartu, bet šventė  suteikė daug emocijų ir džiugių akimirkų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Valda Petrauskienė ir Geda Pilionienė