PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Su kalendorinės žiemos pradžia prasideda darželiuose Kalėdų laukimas. Pasipuošia galerijos (šiais metais mus džiugino sniego senių paroda), sužimba lemputės ir darželyje prasideda šventinis bruzdesys ir džiugesys. Kiekviena grupė kuria savo tradicijas ir šventes kitaip.

 Kalėdinių švenčių maratoną pradėjo „Katinėlių“ grupės bendruomenė.  Gruodžio 3 dienos vakarą visi draugiškai susirinkę gamino Kalėdinės eglutės žaisliukus ir vaikai, padedami tėvelių, papuošė grupės eglutė.

Tą pačią dieną „Boružėlių“ grupės bendruomenė turėjo jaukų Adventinį vakarą. Jo metu vaikai padainavo kalėdinę giesmelę, pasakė keletą eilėraščių ir kartu su tėveliais gamino kalėdines puokštes.

Gruodžio 4 dieną „Varpelio“ grupė pavirto kalėdinėmis amatų dirbtuvėlėmis . Visi grupės vaikučiai su savo tėveliais gamino žaisliukus ir jais papuošė eglutę. Tėveliams netrūko kūrybiškumo, entuziazmo, o vaikai noriai prie jų prisijungė. Žaisliukus gamino panaudodami įvairiausias medžiagas: popierių, siūlus, medį, įvairiaspalves juosteles, blizgius karoliukus, snaiges.  Papuoštą eglutę įžiebė. Vaikai padeklamavo eilėraštį. Pabuvimas su šeima kartu vaikams suteikė daug džiaugsmo.

Gruodžio 4 dienos popietę „Zuikučių“ grupės vaikučiai ir jų auklėtojos pakvietė tėvelius į adventinę vakaronę. Mažieji pradžiugino tėvelius dainelėmis, šokiais bei pakvietė kartu papuošti į grupę iš miško atkeliavusią eglutę. Papuošę žaisliukais ir įžiebę lemputes, visi sėdo vaišintis pačių vaikučių gamintu kalėdiniu pyragu su spanguolėmis. Beliko tik laukti Kalėdų ir senelio…

Gruodžio 4 dieną adventinio vakaro metu ,,Peliukų” grupės tėveliai kartu su vaikučiais gamino žibintus, puošė eglutės žaisliukus. Visi susikaupę noriai piešė, spalvino ar kitaip puošė savo žibintus ir žaisliukus. Visi smagiai pabendravo tarpusavyje, praleido laiką kartu su vaikais ir atnešė Kalėdinę nuotaiką į grupę.

Gruodžio 5 dieną „Meškiukai“ rinkosi į adventinį vakarą.

Lašelių“ grupės vaikai šiais metais Kalėdų dvasią pasitiko sportuodami lauke. Gruodžio 11 dieną  jie savo tėvelius sukvietė į žaismingą “Nykštukų bėgimą. Žiema 2019”. Svarbiausias aprangos akcentas: pirštinės, šalikas, nykštuko kepurė, žibintuvėliai. Papuoštoje lauko žaidimo aikštelėje, skambant linksmai muzikai, šviečiant, tėvelių atsineštais lauko žibintais, vaikai sutiko Kalėdų Senelį. Temstant vaikai su žibintuvėlių šviesele, bėgo ieškoti Senelio dovanų maišo. Nesvarbu, kad tamsu, esant visiems būryje ir tamsoje dovanas rasti įmanoma.

Gruodżio 11 d. „Kodėlčiukai“ tėveliams giedojo Kalėdų giesmes. Buvo padengtas adventinis stalas. Vaikai dainavo Kalėdines dainas, minė mįsles. Vedančiosios papasakojo apie adventines tradicijas, pažaidė žaidimų.

Šventiniu laikotarpiu džiugina dovanos, vaišės, Kalėdų senelio staigmenos, bet svarbiausia yra artimųjų dėmesys, šiluma ir meilė. Taip nusprendė „Bitučių“  grupės vaikai. Todėl šiais metais gruodžio 16 dieną  į susitikimą su Kalėdų seneliu bitučiai  pakvietė  savo tėvelius. Visi kartu šoko, dainavo ir džiaugėsi vieni kitais. Nusprendėme šventei pasipuošti  karnavaliniais kostiumais, nes kada dar, jei ne per šias šventes vaikai galės pabūti princesėmis, piratais, nykštukais ar indėnu.

Darželio mažiausius „Peliukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikus gruodžio 17 dieną  aplankė drakoniukas, snieguolė ir Kalėdų senelis. Jaukus rytmetys su Kalėdų seneliu juk būna tik metuose kartą, tad ašarų ir baimių tą dieną tikrai nebuvo.

Gruodžio 17 dieną „Kodėlčiukai“ ir jų auklėtojos taip pat sulaukė Kalėdų senelio. Ar matote, kokis jis geras ir gražus?

Gruodžio 17 dieną ir „Drugelių“ vaikai laukė senelio. Paruošė jam visą pasirodymą – su eilėmis, dainomis, šokiais ir linksmybėmis.

Gruodžio 17 dieną  „Meškučių“ grupės vaikai Kalėdų senelį pasikvietė į savo grupę – nes labai norėjo parodyti seneliui kaip jie jaukiai gyvena, kaip jie jau viską moką.

Boružėlių“ grupės vaikams nepavyko susitikti su seneliu, nes jie tą dieną, gruodžio 18,  buvo išvykę į Šakių Kultūros Centrą  žiūrėti spektaklio „Miegančioji gražuolė, o grįžę grupėje rado tik senelio pėdas ir maišą dovanų.

Gruodžio 19 dienos rytą „Varpelio“  vaikai skubėjo į salę susitikti su Kalėdų seneliu. Juk visi jie buvo labai geri ir dovanų tikrai verti.

Tą pačią gruodžio 19 dieną „Katinėlių“ grupės vaikai taip pat tikėjosi salėje sutikti Kalėdų senelį. Ir sutiko, ir dar linksmai su juo šoko, dainavo ir eiles deklamavo.

Gruodžio 19 dieną vakare Kalėdinis vakaras vyko „Ežiukų“ grupės bendruomenėje.  Vaikų kaukės – gražesnės vieno už kitą.

Gruodžio 20 dieną Kalėdų senelis aplankė jau paskutinę grupę – „Zuikučius“.

Visai darželio bendruomenei linkime jaukių, šiltų ir prasmingų švenčių!