PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

2020 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS 2020 metais tema yra „Judumas – be jokios taršos“. Tai atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. visas žemynas neišskirtų anglies dioksido, kaip pristatydama Europos ekologinį planą išdėstė Europos Komisijos prezidentė Ursula von der Leyen. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą.

Europos judumo savaitės renginiai organizuojami rugsėjo 16-22 dienomis. Kaip ir dauguma Šakių ugdymo įstaigų, ir mūsų bendruomenė įsitraukė į šią tvarumą ir švarą siekiančią gražią akciją, organizuodami judėjimą skatinančias akcijas ir veiklas. Rugsėjo 16 dieną, Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Justė Šilingė, kartu su vaikais aktyviai sportavo ir mankštinosi lauke, o rugsėjo 21 dieną Justė kartu su priešmokyklinių „Ežiukų”, „Boružėlių” ir „Bitučių” grupių vaikais mokėsi tikslingai naudoti šiaurietiško ėjimo lazdas. Rugsėjo 21 ir 23 dienomis prisijungėme dar prie vienos gražios akcijos – „Visa Lietuva šoka”, ir judėjome lietuvių liaudies ratelių muzikos ir šokio žingsneliais. Rugsėjo 22 dieną, visi kas galėjo ir nepamiršo atvyko į darželį pėsčiomis, paspirtukais ar dviratukais, taip prisidėdami prie švaresnio Šakių oro. 

Visose grupėse vaikai aktyviai judėjo lauke, nes ir puikus saulėtas oras, leido vaikams dar džiaugtis saulės spindulėliais. O kai oras geras, tai ir judėti norisi daug aktyviau. 

Diena be automobilio 2020 akimirkos:

Keletas nuotraukų iš šios aktyvios savaitės: