PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

    Atrodo taip neseniai pirmą kartą atvedė vaikus į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio ir nežinomybės, kas bus? Kaip vaikas pritaps naujoje vietoje, kaip jausis tarp naujų žmonių? Po kurio laiko vaikai priprato prie visko ir darželis daugeliui tapo artimas, kaip antri namai. O štai jau šiandien išleistuvės, pasiruošimas kitam etapui – mokyklai.

     Mišrios priešmokyklinės ugdymo  ,,Boružėlių‘‘ grupės‘‘ vaikai kartu su mokytojomis Odeta Sakalauskiene ir Silva Duobiene gegužės 26 dieną šventė išleistuvių dieną „Lik sveikas, darželis”. Salėje, nors šį kartą ir nelaukė tėvai, tačiau laukė mielos staigmenos: direktorės sveikinimai, diplomai, Peliuko Mikio pasirodymas.

 Tačiau tikrieji smagumai laukė vakare, nes buvo nuspręsta, naktį praleisti darželyje. Tėveliai paruošė sveikuolišką vakarienę, po sočios vakarienės vyko ,,Beždžioniukų diskoteka‘‘, kurios metu vaikai turėjo galimybę tapti savo mėgiamais,  įžymiais atlikėjais. Nusiraminui vaikai žiūrėjo filmą ,,Vienas namuose‘‘. Puikiai laiką leido gulėdami ant čiužinių, ant kurių ir praleidome naktį. Vaikai sakė:  įsimintiniausia ir puikiausia diena darželyje!!!