PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Keturmečiai Šakių lopšelio-darželio ,,Berželis“ ikimokyklinio ugdymo ,,Drugelių“ grupės vaikučiai, lydimi grupės mokytojų Vilijos Gardauskienės ir Ritos Petkūnienės  rugsėjo 28 dieną išvyko į pirmąją savo pažintinę ekskursiją po Šakių miestą. Maršruto kryptis – Šakių miesto parkas.

Vaikučiams buvo smalsu sužinoti:

-Ar parkas toli nuo darželio?

 -Ar jis didelis?

-Ką mes dar galime pamatyti keliaudami aplink parką?

Parke šiuo metu vyksta renovacijos darbai, todėl į patį parką įeiti nepavyko. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

 Vaikučiai savo mažais žingsneliais išmatavo atstumą iki parko ir padarė išvadą, kad miesto parkas nėra toli nuo darželio. Bet apėję visą parką aplink iš nuostabos nustebo – parkas yra didelis, nes praėjo daug laiko kol jį apėjome.

Keliaudami aplink parką vaikai pakeliui pamatė daug pastatų. Sužinojo kur yra miesto Viešoji Biblioteka, kur tyvuliuoja miesto ežeras, iš tolo pamatė, kaip atrodo Šv. Jono bažnyčia, labai jiems patiko pastatas su vėliavomis – Šakių miesto savivaldybė, kultūros centras.

Grįždami atgal, parko pakraštyje, surado kalvelę,  aplink kurią nevyko jokie renovacijos darbai. Užlipę ant jos vaikai smalsiai stebėjo kaip dėdės dirba parke, kaip robotas žoliapjovė pjauna parko pieveles.

Aplink kalvelę auga daug medžių, todėl  vaikai turėjo puikią galimybę stebėti  ir  pasidžiaugti rudenėjančia parko aplinka, smagiai ir linksmai pažaisti.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos V.Gardauskienė ir R.Petkūnienė