AKTUALU
AKTUALU
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šiais mokslo metais ikimokyklinio ugdymo „Drugelių” grupės bendruomenė vykdė ilgalaikį projektą apie pasakas. Per visus mokslo metus vaikai domėjosi pasakomis ir jas kūrė bei vaidino patys. Vaikų mėgstamiausios buvo „Vilkas ir septyni ožiukai”, „Trys paršiukai” bei pasaka „Pirštinė”. 

Vaikai labai stengėsi įsijausti į pasakos personažų vaidmenis, aiškiai ir garsiai pasakyti dialogus, perteikti emocijas. Daliai vaikų buvo labai sunku prabilti prieš auditoriją, garsiai kalbėti. Pasiūlėme vaikams pažaisti su mikrofonu. Mūsų lūkesčiai pasiteisino. Iš pradžių nedrąsūs vaikai suglumo iš netikėtumo, kad visa grupė girdi tyliai jų ištartus žodžius.  Bet, po kelių žaismingų pabandymų, atsipalaidavo ir jau daug drąsiau reiškė savo mintis. Vaidindami pasaką vaikai mokėsi aiškiai ir raiškiai ištarti trumpus personažų dialogus, perteikti atitinkamą personažo emocinę nuotaiką ir netgi improvizuoti.

Projekto metu taip pat pavyko sudalyvauti Vilniaus rajono Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio organizuojamame projekte ,,Magiški skaičiai pasakose“. 

Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojos   Vilija Gardauskienė ir Rita Petkūnienė