PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

      Konstruktoriai yra viena nuostabiausių ir smagiausių veiklų  vaikui.  Konstravimas ugdo kūrybinį mąstymą, skatina vaikus naudotis vaizduote ir moko juos statybos bei socialinių įgūdžių pagrindų. Galima susikurti savitus statinius, taip lavinant kūrybiškumą.

,,Boružėlių‘‘ grupės vaikai kartu su auklėtojomis Odeta Sakalauskiene ir Silva Duobiene vykdė trumpalaikį projektą ,,Konstruojame kartu‘‘.

Panaudojant pagaliukus pagamino traukiniams bėgius, iš tualetinio popieriaus ritinėlių sukonstravo traukinius, juos nudažė. Vaikai lavino savo kūrybiškumą, vaizduotę, smulkiąją   motoriką.

Smagi veikla vaikams buvo gaminti robotukus su  tikrais varikliukais. Motorizuotą varikliuką, prikonstravome  prie tualetinio popieriaus ritinėlio, su lipnia juosta uždėjome tris flomasterius ir štai – robotukas  paruoštas.

Viena iš smagiausių veiklų šiuo metu grupėje – LEGO Education traukinys „Coding Express“. Naujasis LEGO Education traukinys „Coding Express“ yra pirmasis ankstyvojo programavimo įvadas  (2-6 metų amžiaus) vaikams. „Coding Express“ – tai kūrybingas, intuityvus ir universalus sprendimas, kuris pristato ikimokyklinio amžiaus vaikus į ankstyvą programavimo koncepciją, kuri natūraliai sukelia jų smalsumą, kūrybiškumą ir norą ištirti ir mokytis kartu.

Remiantis vis populiaresne traukinio tema, labai universalus LEGO DUPLO sprendimas leidžia vaikams sujungti ir intuityviai ištirti ankstyvąsias programavimo koncepcijas, tokias kaip sekos nustatymas, ciklai ir sąlyginis programavimas, kuriant problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir socialinius bei emocinus įgūdžius.

Vaikai lavino vaizduotę, kūrybiškumą,  gerino motorinius įgūdžius, ugdė bendravimo įgūdžius ir komandinį darbą. Buvo šauni, pilna įspūdžių savaitė.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Odeta Sakalauskienė ir vyresnioji ikimokyklinio ugdymo pedagogė Silva Duobienė