PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šiais metais „Boružėlių” grupės ugdytiniai nusprendė prisijungti prie respublikinio LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuoto projekto „Olimpinis mėnesis 2020″, kuris skirtas pradinėms klasėms, tačiau šiais metais buvo pakviesti prisijungti ir darželinukai.

Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie vaikų fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir kokybiško poilsio temomis. Misija – užvesti smagių ir motyvuojančių fizinio aktyvumo veiklų. Olimpinis mėnesis kuria netradicines, įdomias ir įtraukiančias užduotis vaikams, kurias pedagogas perduoda grupėje vaikams, kviečia kartu sudalyvauti veiklose, skatinančiose olimpinių vertybių puoselėjimą.

„Boružiukai” taip pat kvietė prisidėti ir tėvelius, įtraukiant juos į vykdomas veiklas. Kiekvienai olimpinio mėnesio temai skiriama viena savaitė. Vaikai buvo mokomi ypač svarbių sveikos gyvensenos komponentų, suskirstytų į keturias temas:  fizinis aktyvumas, sveika mityba, emocinė sveikata, kokybiškas poilsis. Projekte taip pat dalyvavo keturi herojai : Ąžuolas, Amis, Una, Luka, kurie kvietė vaikus išbandyti smagias ir įdomias veiklas.

Ši kelionė visą mėnesį džiugino tiek vaikus, tiek pedagogus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Odeta Sakalauskienė ir Silva Duobienė