AKTUALU
AKTUALU
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Kada paskutinį kartą vykote  traukiniu, paklausėme vaikų .
-Aš dar nesu vykęs , bus labai įdomu . 
-Aš matęs traukinį tik per televizorių.
– Mano brolis turi traukinį.
Na štai, mes jau Kauno geležinkelio stotyje. Laukia traukinys į Karčiupio stotelę. Iš jos toliau keliaujame į Myliu kaimą – Animal & Forest Therapy. 

Gegužės 31 dienos priešmokyklinės „Boružėlių” grupės išvykos metu vaikai patikrino draugystės tvirtumą, proto aštrumą ir kojų bei rankų miklumą .
Pradžioje, atvykę į rančą, susipažino su rančoje gyvenančiais gyvūnais. Ten gyvena avytės Nindzelina, Kruopa ir Morka, ožkytė Knopkė, ponis Šrekas, triušiukai Mėta, Melisa ir kiti, gaidys, vištytės, šuniukas. Vaikai glostė juos ir šėrė, o po to ruošėsi į žygį. Žygyje vaikai ieškojo specialių punktų, atlikinėjo įvairias protines ar fizines užduotis, rado ir staigmenų. Grįžę bėgo laipioti į karstynes Voverynės laipynių parkelyje.
Tuomet likęs laisvas laikas buvo vaišėms dideliame jaukiame ir gražiai papuoštame miško namelyje. Taip pat atvyko ir ledų autobusiukas. Čia neradome civilizacijos stebuklų, šiuolaikinių atrakcionų, helio balionų ir plastikinių čiuožyklų, čia radome gamtos grožį, vidinę ramybę ir tylą.
Atsipalaidavome, išgirdome miško ošimą ir save, apkabinome medį ir žirgą, užuodėme žolės kvapą,  čia tikras ryšys su gamta.
 
PU mokytojos O.Sakalauskienė ir S.Duobienė