PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

 

Pedagogai

PAVARDĖ, VARDAS PAREIGOS KVALIFIKACINĖ KATEGORIJA
LINA VILIŪŠIENĖ Direktorė Antra vadybinė kategorija
DOVILĖ KAZAKAUSKIENĖ Direktorės pavaduotoja ugdymui
ADOMAITIENĖ AUDRONĖ Meninio ugdymo pedagogė,

ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Kanklių mokytojas

metodininkas

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

BAKAITIENĖ LINA Meninio ugdymo pedagogė Vyresniojo muzikos mokytojo
BYBARTIENĖ  AUŠRA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
ČĖPLIENĖ VAINETA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
DAMIJONAITIENĖ SIGITA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė,

Logopedė,spec.pedagogė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
DAMIJONAITIENĖ KRISTINA Psichologo asistentė Psichologė
DUMBAUSKIENĖ  DAIVA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
DUOBIENĖ  SILVA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
GARDAUSKIENĖ VILIJA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
KASPARAVIČIENĖ AUŠRA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Soc. pedagogė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji socialinė pedagogė

KAZLAUSKIENĖ SONATA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
KAŽEMĖKAITIENĖ ALMA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
AUŠRA LAURINAITIENĖ Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
NAUJOKAITIENĖ SANDRA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
ORINTIENĖ JURRGITA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
PETKŪNIENĖ RITA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
PETRAUSKIENĖ VALDA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Mokytoja
PĖŽAITĖ JUDITA Logopedė-spec.pedagogė Logopedė, spec.pedagogė
PILIONIENĖ GEDA Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja
RUDOKAITĖ AUŠRA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė (vaiko priežiūros atostogose) Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
RUDZEVIČIENĖ JUDITA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
SAKALAUSKIENĖ ODETA Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
STAUGAITYTĖ VAIDA Logopedė, spec. pedagogė Vyresnioji logopedė,spec.pedagogė
ZUBRICKIENĖ DIANA Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja
ŽEMAITIENĖ RAIMONDA Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
NEVERAUSKAITĖ ODETA Psichologė

(vaiko priežiūros atstogose)

Ketvirtoji kvalifikacinė kategorija
Nepedagoginių darbuotojų sąrašas
ANTANAS BACEVIČIUS ūkio dalies darbininkas 
RAMUTĖ BAKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
DANGUOLĖ BARANAUSKIENĖ virėja
DIANA ČĖPLIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
VAINETA ČĖPLIENĖ raštinės vedėja
RASA FLĖDERIENĖ sandėlininkė
INGA ENDRIUKAITIENĖ apskaitininkė, valytoja
VILMA GREIČIENĖ ūkio dalies vedėja
ELVYRA JUODAITIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
IRMINA JUZĖNAITĖ sekretorė (vaiko priežiūros atostogose)
JŪRATĖ KAŽEMĖKAITIENĖ auklėtojos padėjėja 
DAIVA KRIAUČIŪNIENĖ virėja
VIRGINIJA KULIKAUSKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
VILIJA LUKAUSKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
VAIDA LAŽAUNINKĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
KAROLINA LEŠČEVIČIŪTĖ raštinės vedėja
EDITA MISEVIČIENĖ virėja
LIGITA NAUJOKAITIENĖ skalbėja
DALIA PUIDOKIENĖ valytoja
REGINA RIMKIENĖ buhalterė
IEVA SUTKAITYTĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
LINA SKAKAUSKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
RASA STANAITIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
IEVA TAMOŠIŪNIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
JUDITA UŽUPIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja 
JURGITA VENSKŪNIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja