PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

 

Pedagogai

PAVARDĖ, VARDAS PAREIGOS KVALIFIKACINĖ KATEGORIJA
LINA VILIŪŠIENĖ Direktorė Antra vadybinė kategorija
DOVILĖ KAZAKAUSKIENĖ Direktorės pavaduotoja ugdymui
ADOMAITIENĖ AUDRONĖ Meninio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kanklių mokytoja metodininkė, mokytoja
ADOMAITIENĖ BIRUTĖ Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
BAKAITIENĖ LINA Meninio ugdymo mokytoja Vyresnioji muzikos mokytoja
BYBARTIENĖ AUŠRA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
ČĖPLIENĖ VAINETA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
DAMIJONAITIENĖ SIGITA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, Logopedė mokytoja, logopedė
DUMBAUSKIENĖ DAIVA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
DUOBIENĖ SILVA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
GARDAUSKIENĖ VILIJA Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
KASPARAVIČIENĖ AUŠRA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, Soc. pedagogė Vyresnioji mokytoja, socialinė pedagogė
KAZLAUSKIENĖ SONATA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
KAŽEMĖKAITIENĖ ALMA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
PETRAUSKIENĖ VALDA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
NAUJOKAITIENĖ SANDRA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
PETKŪNIENĖ RITA Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
PILIONIENĖ GEDA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
RUDZEVIČIENĖ JUDITA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
SAKALAUSKIENĖ ODETA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė
STAUGAITYTĖ VAIDA Logopedė,spec.pedagogė Vyresnioji logopedė, spec. pedagogė
VAIŠNORIENĖ JOLITA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
ZUBRICKIENĖ DIANA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
ŽEMAITIENĖ RAIMONDA Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė
NEVERAUSKAITĖ ODETA Vaiko auginimo atostogose Ketvirtoji kvalifikacinė kategorija

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

ANTANAS BACEVIČIUS ūkio dalies darbininkas
RAMUTĖ BAKIENĖ priešmokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
DIANA ČĖPLIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
   
RASA VAŽGAUSKAITĖ sandėlininkė, maitinimo organizavimo specialistė
INGA ENDRIUKAITIENĖ apskaitininkė, valytoja
VILMA GREIČIENĖ ūkio dalies vedėja
ELVYRA JUODAITIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
IEVA SUTKAITYTĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
IRMINA JUZĖNAITĖ (Vaiko auginimo priežiūros atostogose)
JŪRATĖ KAŽEMĖKAITIENĖ priešmokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
KAROLINA LEŠČEVIČIŪTĖ raštinės vedėja
DAIVA KRIAUČIŪNIENĖ virėja
VIRGINIJA KULIKAUSKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
VAIDA LAŽAUNINKĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
EDITA MISEVIČIENĖ virėja
LIGITA NAUJOKAITIENĖ skalbėja, mokytojo padejėja
DALIA PUIDOKIENĖ valytoja
REGINA RIMKIENĖ buhalterė
LINA SKAKAUSKIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
RASA STANAITIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
IRENA STANKAITIENĖ aplinkos priežiūros darbininkė, virtuvės darbininkė
   
JUDITA UŽUPIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja
JURGITA VENSKŪNIENĖ ikimokyklinio ugdymo mokytojos padejėja