PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vaikams sunkiai sekėsi skirti ir įvardinti žmonių profesijas, atsakyti į klausimus: kuo dirba tavo tėveliai? Ką veikia darbe? Kilo idėja  ikimokyklinio ugdymo „Lašelių“ grupės auklėtojoms įgyvendinti projektą. Vaikai domėjosi tėvelių veikla, ką svarbaus ir naudingo veikia tėveliai darbe. Šiuo tikslu „Lašelių“ grupėje  vyko pažintinės, vaidybinės, praktinės veiklos. Tema: „Ką veikia žmonės visą dieną“. Darbščių mamyčių pagalba, pasiūtos vaikams prijuostės, kurios nuteikė visus vaikus veikloms.

Pirmoje savaitėje vaikus aplankė dvi mamytės: AUŠRA ir RASITA. Supažindino su kepėjos profesija. Kepėme grupėje blynus, sausainius. Pakvipo visas darželis artėjančiomis Kalėdomis. NOJAUS tėvelis pamokė vaikus kaip įkaltį vinį į medinę lentą. Gamino grupėje lesyklėlę. Vaikus sužavėjo kirpėjos INETOS meistriškumas. Berniukai stengėsi mergaitėms supinti kasas, mokėsi įrišti gumytę į plaukus. Darželio skalbykloje – pamatė skalbimo mašinas, spintas, kuriose laikoma patalynė. Vaikai nesitikėjo, kiek daug skalbinių turi išskalbti ir išlyginti skalbėja, kad jie miegotų švarioje patalynėje. Vaikai sužinojo, koks svarbus ir sunkus įstaigos darbuotojo darbas.

Šis projektas skatino kiekvieną vaiką kažką įdomaus veikti, įsijausti į žinomų profesijų atstovų vaidmenis, atlikti praktinius darbus. Tėveliai džiaugėsi procesu, siūlėsi sugrįžti dar sykį pažaisti. Auklėtojos tikėjosi,  kad šis projektas bus sėkmingas ir įdomus: „Svarbus ir džiuginantis gebėjimas – dirbti vienoje komandoje“. Vaikai įsitikino, kad visos profesijos yra labai svarbios ir reikalingos. Projektas „Ką veikia žmonės visą dieną“ bus tęsiamas, o „Lašelių“ grupės vaikai lauks išvykų į tėvelių darbovietes.