PARTNERIAI
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
2018 m. gegužės mėn.
P A T K P Š S
« Bal    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Pedagogai

Eil.Nr.

Pavardė, Vardas

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.  LINA VILIŪŠIENĖ Direktorė Antra vadybinė kategorija
2. DOVILĖ KAZAKAUSKIENĖ Direktorės pavaduotoja ugdymui -
3. ADOMAITIENĖ AUDRONĖ Meninio ugdymo pedagogė,auklėtoja Kanklių mokytojasmetodininkas,auklėtoja
4. ADOMAITIENĖ BIRUTĖ Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
5. BAKAITIENĖ LINA Meninio ugdymo pedagogė Vyresniojo muzikos mokytojo
6. BYBARTIENĖ  AUŠRA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
7. ČĖPLIENĖVAINETA Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Vyresnioji auklėtoja
8. DAMIJONAITIENĖ SIGITA AuklėtojaLogopedė Auklėtoja
9. DUMBAUSKIENĖ  DAIVA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
10. DUOBIENĖ  SILVA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
11. GARDAUSKIENĖ VILIJA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
12. KASPARAVIČIENĖAUŠRA Priešmokyklinio ugdymo pedagogasSoc. pedagogė Vyresnioji auklėtoja
13. KAZLAUSKIENĖ SONATA Priešmokyklinio ugdymo pedagogasAuklėtoja Vyresnioji auklėtoja
14. KAŽEMĖKAITIENĖALMA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
15. MACEIKIENĖALVYRA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
16. NAUJOKAITIENĖSANDRA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
17. PETKŪNIENĖRITA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
18. PILIONIENĖ GEDA Auklėtoja Auklėtoja
19. RUDZEVIČIENĖ JUDITA Auklėtoja Auklėtoja
20. RUDZEVIČIENĖVIDA Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Vyresnioji auklėtoja
21. SAKALAUSKIENĖODETA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
22. STAUGAITYTĖ VAIDA Logopedė Vyresnioji Logopedė
23. VAIŠNORIENĖJOLITA Auklėtoja (Vaiko auginimo priežiūros atostogose) Vyresnioji auklėtoja
24. ZUBRICKIENĖDIANA Auklėtoja Vyresnioji auklėtoja
25. ŽEMAITIENĖRAIMONDA Aukėtoja Vyresnioji auklėtoja

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

 1. ANTANAS BACEVIČIUS ūkio dalies darbininkas
 2. RAMUTĖ BAKIENĖ auklėtojos padėjėja
 3. DIANA ČĖPLIENĖ auklėtojos padėjėja
 4. VAINETA ČĖPLIENĖ  raštinės vedėja
 5. SILVA DUOBIENĖ sandėlininkė
 6. INGA ENDRIUKAITIENĖ apskaitininkė, mokytojo padėjėja
 7. VILMA GREIČIENĖ ūkio dalies vedėja
 8. ALDONA JARUŠAITIENĖ virėja
 9. ELVYRA JUODAITIENĖ auklėtojos padėjėja
 10. IRENA JURKŠAITIENĖ auklėtojos padėjėja
 11. IRMINA JUZĖNAITĖ sekretorė
 12. JŪRATĖ KAŽEMĖKAITIENĖ auklėtojos padėjėja
 13. LAIMUTĖ KRAPAVICKIENĖ Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
 14. DAIVA KRIAUČIŪNIENĖ virėja, skalbėja
 15. VIRGINIJA KULIKAUSKIENĖ auklėtojos padėjėja
 16. VAIDA LAŽAUNINKĖ auklėtojos padėjėja
 17. EDITA MISEVIČIENĖ virėja
 18. LIGITA NAUJOKAITIENĖ valytoja
 19. DALIA PUIDOKIENĖ valytoja
 20. REGINA RIMKIENĖ buhalterė
 21. LINA SKAKAUSKIENĖ auklėtojos padėjėja
 22. RASA STANAITIENĖ auklėtojos padėjėja
 23. IRENA STANKAITIENĖ aplinkos priežiūros darbininkė,virtuvės darbininkė
 24. ZITA ŠUTRIKIENĖ auklėtojos padėjėja
 25. JUDITA UŽUPIENĖ auklėtojos padėjėja
 26. RITA VALAITYTĖ skalbėja
 27. JURGITAVENSKŪNIENĖ auklėtojos padėjėja